Jste tu prvýkrát? Získajte zľavový kód na ďalší nákup v roku 2022 - ZDE.

Referencie


Medistik objavila moja dcéra

Medistik objavila moja dcéra

Anna S., Brno

"Od malička trpí nedostatočnou funkciou ľadvín, čo je spojené s problémami s kĺbmi. Po pôrode sa jej bolesti kĺbov ešte zintenzívnili, a tak hľadala nejaké neinvazívne riešenie.

Medistik používa aj jej manžel, ktorý stále sedí pred počítačom a má problémy s chrbtom. Sú s Medistikom veľmi spokojní a ja som ho dostala ako darček. Trpím na artritídu oboch kolien a na osteoporózu celej chrbtice. Plece mám po úraze zoskrutkované a keď sa mení počasie, tak to jednoducho bolí a robí mi problém zdvihnúť ruku. Hovorievam, že mám v pleci barometer. Vyskúšala som už celý rad mastí s arnikou, na odporučenie aj s konopou, ale nebolo to ono. Najviac mi proti bolesti zaberal Medistik. Tuhá forma mi vydržala skoro rok. Objednala som si ďalší a radšej hneď 4 ks a aj sprej, ktorý sa iba chystám vyskúšať. Medistik sa oplatí, ukázala som ho aj kamarátkam." 


SOM ŤAŽKÝ REUMATIK

SOM ŤAŽKÝ REUMATIK

Jiřina S.

Chcem sa s Vami podeliť o svoje skúsenosti s Medistikom Dual Stick. Mám ťažkú reumu a na bolesti kĺbov musím užívať silné lieky.

Bohužiaľ, telo si na liečbu rýchlo zvykne a chce stále silnejšie lieky. Objavila som Medistik, ktorý je úžasný a vďaka nemu môžem lieky čiastočne nahrádzať potieraním boľavých miest. Bolesť ustupuje takmer okamžite. Pomáha aj pri nočných bolestiach nôh, večer si ich potriem Medistikom a pokojne zaspávam. Som s ním veľmi spokojná a nosím ho všade so sebou. Určite ho všetkým odporúčam a ďakujem vám za tento úžasný výrobok.


Vyskúšal som mnoho prípravkov

Vyskúšal som mnoho prípravkov

Jiří Dušek, Praha

"S výrobkom Medistik som veľmi spokojný. Používam ho predovšetkým na unavené svalstvo po behu alebo športe.

Rovnako ho používam v prípade bolestí svalov, na akejkoľvek časti tela. V neposlednom rade pomáha aj pri bolestiach hlavy, keď ho aplikujem v prednej aj zadnej časti krku. Vyskúšal som mnoho prípravkov podobného charakteru, ale tento sa mi javí zatiaľ pre moje potreby ako najlepší. Určite ho budem užívať aj naďalej. Ďakujem.

Jiří Dušek , Praha 


Rehabilitácia po operácii

Rehabilitácia po operácii

Rehabilitačná klinika

„Pracujem na rehabilitačnom oddelení a denne ošetrujem a cvičím s pacientami, ktorý majú rôzne obtiaže pohybového aparátu.

 Veľmi sa mi osvedčil Medistik ICE, ktorý doporučujem v prípade, že sa jedná o akútne, alebo chronické svalové či väzivové bolesti. Bolesť vyvolaná zápalovým, či pooperačným stavom alebo "len" algického pôvodu z preťaženia je po aplikácii prípravku oveľa lepšie znášana, vďaka intenzívnemu chladivému alebo hrejivému efektu. Medistik ICE mi vyhovuje aj preto, že rýchlo zasychá a nebráni následnému použitiu kineziotejpov."

Daniel Žukovský , Klinika Logo, Brno, CZ


S MEDISTIKOM SOM ABSOLÚTNE SPOKOJNÝ

S MEDISTIKOM SOM ABSOLÚTNE SPOKOJNÝ

Karel T

Medistik som videl u kamaráta a hneď som ho aj vyskúšal. Zdalo sa, že mi pomáha a teraz ho už 3 rok pravidelne kupujem. Dnes si neviem predstaviť, že by som ho nemal.

 Mám 2 vnukov, ktorých vyzdvihujem zo škôlky a zo školy a popoludní sa starám o ich program. A dávajú mi teda zabrať! Vždy som športoval, ale toto je niečo celkom iné. Aby som im vôbec stačil, musí mi manželka večer natierať Medistikom chrbát a kríže, inak by som sa na druhý deň ani nepohol. Manželke chvíľu trvalo, kým si zvykla na jeho vôňu, ale je rada, že tých našich chalanov zvládam a za tú radosť s nimi to stojí. Ja som s Medistikom úplne spokojný a jeho vôňa mi nevadí.


SME AKTÍVNI CYKLISTI

SME AKTÍVNI CYKLISTI

MANŽELIA VÁVROVI, 

Medistik sme kúpili na veľtrhu a musíme priznať, že s určitou nedôverou. Nechali sme sa presvedčiť a vyskúšali sme ho priamo na mieste.

 Keďže som pracoval v zdravotníctve, usúdil som už podľa obsahu, že by to mohlo fungovať. Nastrčil som však manželku, jednak ju bolel krk a jednak vydrží viac ako ja :-) Vzhľadom na to, že sme aktívni cyklisti aj vo svojich 68 rokoch, venujeme zvýšenú starostlivosť pohybovému ústrojenstvu. V priemere najazdíme každý asi 3000km ročne, a to prosím na normálnych bicykloch a nie elektrobicykloch! Denne najazdíme kľudne aj 80 - 100 km, záleží na protivetre a prevýšení. Už sme vyskúšali všeličo, ale Medistik stick nám vyhovuje najviac. Príjemná aplikácia a pre nás aj príjemná vôňa, ale hlavne naozaj pomáha tak, ako potrebujeme. Odporúčame vyskúšať.


MEDISTIK ÚČINKUJE DLHÉ HODINY

MEDISTIK ÚČINKUJE DLHÉ HODINY

Dr. Arnie Deltoff

Praktizujem od roku 1990 a doteraz som nenašiel také silné a účinné analgetikum ako Medistik. Moji pacienti mi hovoria, že jedna aplikácia vydrží pôsobiť hodiny,

 a že sa ľahko natiera bez toho, aby si zašpinili ruky ako u gélov a krémov. Páči sa mi, že Medistik má najvyššie povolené množstvo účinných látok bez lekárskeho predpisu a aplikátor umožňuje pacientom používať prípravok na ťažko prístupných miestach.


OOLYMPIJSKÁ GYMNASTKA - KRISTÝNA PÁLEŠOVÁ

OOLYMPIJSKÁ GYMNASTKA - KRISTÝNA PÁLEŠOVÁ

Kristýna Pálešová - Tschechien

ŠPORTOVÁ GYMNASTIKA SOKOL BRNO

„Pre každého vrcholového športovca je jedna z najdôležitejších vecí, aby bol dobre pripravený na svoj výkon. 

Ja osobne k svojej rýchlej a efektnej príprave používam Medistik, ktorý svaly dokonale prehreje a skráti čas potrebný na rozcvičenie. Vyhovuje mi jednoduchá bezkontaktná aplikácia, pretože pred pretekmi nie je čas odbiehať umyť si ruky. Medistik stačí jednoducho vysunúť a natrieť.“
OH Peking 2008,
OH Londýn 2012,

Niekoľko 1.miest v sérii svetových pohárov v rokoch 2007 - 2014
Viacnásobná majsterka ČR v rokoch 2007 - 2014. 


Medistik naozaj funguje

Medistik naozaj funguje

Eva Hehle, (Rakúsko)

"Dobrý deň, veľmi rada by som sa Vám poďakovala za výrobok Medistik stick. Odkedy používam Medistik, zvládam svoje boľavé rameno aj bez liekov. 

Po prvý raz som ho vyskúšala u mojej masérky a som s ním nad mieru spokojná nie len ja, ale aj manžel. Manžel má veľmi namáhavú prácu, skoro celý deň kľačí a tak trpia nielen jeho kolená ale aj chrbát. Medistik môžem naozaj každému iba vrelo odporučiť! Prajem Vám krásny deň a veľa predaných výrobkov! Určite Vás budem všade chváliť a odporúčať. Internet je plný rôznych výrobkov, ale Medistik je ten, ktorý naozaj uľaví od bolesti! Ďakujem."

S úprimným pozdravom Eva Hehle (Rakúsko)

 


BOLESŤ RAMIEN

BOLESŤ RAMIEN

Aleš B.

Na svojich potulkách prírodou a za fotografiou musím so sebou nosiť veľa potrebných vecí. Kto raz fotil vie, že nosenie potrebnej techniky je pekne namáhavé.

 Medistik mi pomáha zmierniť preťaženie ramien a chrbta. Natriem sa vopred a vďaka tomu sa môžem vydať aj na dobre dlhé túry a som v pohode. Pre istotu ho mám vždy so sebou.


Medistik – problémy s kolenom pri športe

Medistik – problémy s kolenom pri športe

Hanka K.

MEDISTIK™ DUAL stick som prvý krát si zakúpila, keď som mala problémy s kolenom. Som aktívna športovkyňa, a najmä po návšteve plavárne, alebo kolieskových korčuliach, ma vždy niekoľko týždnov bolelo koleno.


Navštívila som aj lekára a zhodnotil môj stav, ako natiahnuté väzivo a šlachy v kolene, keďže nemám kolenné jabĺčko dostatočne v kolene upevnené. Takže s mojím problémom sa nedá nič robiť, maximálne obmeziť aktivity po ktorých ma koleno bolí. Preto som si zakúpila MEDISTIK™ DUAL stick, a pri bolesti kolena som ho používala. Musím povedať, že táto hrejivá tyčinka skutočne pomohla, pretože po jej aplikácii na kolenný kĺb, skutočne prestal boleť. Vďaka MEDISTIK™ DUAL stick, môžem vykonávať šport ktorý mám rada a to bez bolesti. Je to moja prvá záchrana a nesmie chýbať na žiandej túre, alebo pri inom športe.

Hanka K. Bratislava


POMOC PRI SEKNUTÍ V CHRBTE

POMOC PRI SEKNUTÍ V CHRBTE

Helena Kváčová, Czech Republic

Výrobok Medistik som mala možnosť vyskúšať tento rok na dovolenke v Chorvátsku, kde ma seklo v chrbte. Medistik mi požičala pani, ktorá ho tam mala so sebou.

Z tak úžasne rýchlej úľavy od bolesti som bola veľmi milo prekvapená. Stačilo tri dni natierať chrbát a bolo mi zase „hej“.Tento výrobok budem všade len chváliť a odporúčať, naozaj funguje na úľavu od bolesti a v našej rodine už nebude chýbať v domácej lekárničke.


JUNIORSKÝ MAJSTER REPUBLIKY A VICEMAJSTER SVETA V KEIRINE - JAROSLAV SNÁŠEL

JUNIORSKÝ MAJSTER REPUBLIKY A VICEMAJSTER SVETA V KEIRINE  - JAROSLAV SNÁŠEL

Jaroslav Snášel 

Volám sa Jaroslav Snášel a robím vrcholovo dráhovú cyklistiku. Je to náročný šport a Medistick mi pomáha skracovať regeneráciu po pretekoch.

Volám sa Jaroslav Snášel a robím vrcholovo dráhovú cyklistiku. Je to náročný šport a Medistick mi pomáha skracovať regeneráciu po pretekoch. Natieram si ho na úpony stehenných svalov a tam, kde ma čokoľvek bolí, najčastejšie je to chrbát. Medistick som našiel úplnou náhodou na výstave SPORT Life v Brne, práve ma bolel chrbát, a tak som neváhal vyskúšať ho. A bol som prekvapený ako zafungoval. Teraz ho používam pravidelne, kedykoľvek ma niečo bolí. Skúste ho tiež a uvidíte.

Juniorský majster republiky a vicemajster sveta v keirine 2013.


NA ZATUHLÝ KRK A BOLESŤ HLAVY UŽ NEPOUŽÍVAM IBALGIN

NA ZATUHLÝ KRK A BOLESŤ HLAVY UŽ NEPOUŽÍVAM IBALGIN

Mgr. Žaneta Kremplová

Medistik som si objednala na odporúčanie mojej mamičky, pretože už s ním mala skúsenosti a je na ňom doslova „závislá“. 

Natiera si chrbát možno aj preventívne. :-) Ja presedím celý deň pri počítači, takže mňa zas bolieva krk a hlava, a ani stres to nezlepší… Musím povedať, že niet lepšieho prípravku na stres a na stuhnutú šiju pri kancelárskej práci, ako je Medistik. Pomôže okamžite a účinne tak, že už nemusím užívať Ibalgin. A okrem toho jeho vôňa signalizuje všetkým naokolo, že už toho mám veľa, a tak na mňa kolegovia nevalia ďalšiu prácu. Medistik je jednoducho perfektný.


Život na vozíčku - bolesti pliec, rúk, syndróm karpálneho tunela

Život na vozíčku - bolesti pliec, rúk, syndróm karpálneho tunela

Život na vozíčku - Alena Z.

"Dobrý deň. Videli sme sa na veľtrhu Rehaprotex. Prišla som na „striebornom skútri“, kúpila som si u Vás „Medistik“ a sľúbila som, že napíšem e-mail. 

S manželom sme obaja postihnutý detskou obrnou, v starobe sa táto diagnóza volá postpolio syndróm. Je to postupné chabnutie svalov, kŕče, necitlivosť atď. Celé dlhé roky nás nosili plecia a ruky, chodiť sme dokázali iba o francúzskych barlách. A teraz sa to zhoršuje... Najhoršie sú plecia, svaly na rukách, syndróm karpálneho tunela, necitlivosť prstov. Ešte vlani som šila ihlou rukami, tento rok to už prsty nezvládnu. Najväčšie bolesti prichádzajú v kľude v noci. Keď si vezmem prášok na spanie, je to lepšie, ale všetky sú návykové. Preto je lepšie večer natrieť krčnú chrbticu Medistikom. Medistik Dual je super výrobok, vždy mi pomôže od bolesti. Najprv chladí a potom celú noc zohrieva. Používam ho aj pri prechladnutí. Jednoducho som vďačná ľuďom, ktorí tento výrobok vynašli. Je silný, účinný a pohodlne sa používa aj v noci v tme. Už dva roky ho propagujem, niekoľko priateľov si ho už cez internet kúpilo."

Krásny deň praje Alena Z. z Kopřivnice (Česko)   

 


Zariadenie pre seniorov

Zariadenie pre seniorov

Zariadenie pre seniorov

„Už 23 rokov pracujem v domove pre seniorov. Klienti, ktorým poskytujeme starostlivosť, trpia deficitom kognitívnych funkcií. Je to psychicky aj fyzicky náročná práca, preto personál často trápia predovšetkým bolesti chrbta, ale aj krčnej chrbtice atď.

 Medistik nám zakúpilo vedenie domova na vyskúšanie. Čoskoro sme zistili, že je to rýchla a účinná úľava od bolestí tak pre personál, ako aj pre klientov. Uvoľňuje strnulé svalstvo, spazmy a pôsobí aj analgeticky. Jednoduché, rýchle a šetrné použitie je veľmi príjemné. Dôležité je, že prípravok rýchle zaberá a naozaj účinkuje.

Ja osobne mám už 10 mesiacov jeden prípravok, tuhú formu, ktorá vďaka praktickej aplikácii vydrží veľmi dlho. Prípravok sa nanáša priamo na boľavé miesto a hneď pôsobí. Takže aj jeho cena je priaznivá, vzhľadom na to ako dlho výrobok vydrží. V našom zariadení tento výrobok začali používať celé rodiny, takže sme sa stali pravidelnými odberateľmi.

Rehabilitačná sestra odporúča Medistik aj niektorým klientom, podľa typu ich obtiaží. Je pre nich šetrnejšie používať pri rehabilitácii Medistik s lokálnou aplikáciou, ako lieky proti bolesti. Nie len za naše oddelenie môžem prípravok Medistik odporučiť.“

 I.Zavřelová – Zariadenie pre seniorov so zvláštnym režimom, Brno (Česko)   


Fyzioterapeut, šport

Fyzioterapeut, šport

Karel Henliger – Fyzioterapeut, šport

"Medistik som videl u svojho kolegu. Zaujal ma svojim zložením a jednoduchou aplikáciou. Pracujem ako fyzioterapeut a starám sa o futbalový klub. 

Často s nimi chodím na zápasy, fyzický kontakt hráčov znamená pády, natiahnuté svaly a drobné pomliaždeniny. Oceňujem veľmi rýchly účinok spreja, ktorý má vďaka obsahu metylsalicylátu ukľudňujúce účinky a zabraňuje vzniku krvných zrazenín. Na ihrisku používam z hygienických dôvodov sprej, ale na osobnú potrebu uprednostňujem stick. S výrobkami som spokojný a pre klub ich pravidelne objednávame."

Karel Henliger – fyzioterapeut (Česko)  

 


MASÉR – FITNESS CENTRUM

MASÉR – FITNESS CENTRUM

Masér Lukáš DUNDR

Volám sa Lukáš Dundr, už piaty rok pracujem v mosteckom fitness centre ako masér. Prípravky Medistik som si zakúpil pred pár rokmi na Pražskom veľtrhu.

Od mojich zákazníkov mám naň veľmi dobrú spätnú odozvu. Medistik im naozaj pomáha pri bolestiach svalov po únave a z preťaženia. Môžem ho len odporučiť všetkým masérom ako dobrý produkt.