Referencie

Medistik ma prekvapil, ako rýchlo zabral

Dobrý deň,
sľúbila som Vám napísat a tu je moja skúsenosť. Medistik som dostala ako darček a nejakú chvíľu ležal na poličke. Bola som zvyknutá na svoje prípravky a tak trochu podliehala aj reklame. So zvedavosťou kúpite to, čo sa stále omiela v televízii…. Takže som od neznámeho výrobku nemala žiadne očakávania. Prvý krát som ho použila z nutnosti. Niečo som zdvihla a chcela to položiť stranou. Ale ozval se chrbát tak razantne, že som už v ten deň nemohla urobiť nič. Nikto nebol doma a rukou som si na dané miesto ťažko dosiahla. Vtedy dostal Medistik svoju príležitosť, pretože predsa len predĺži dosah ruky a nevyžaduje rozmasírovanie. Bola to vlastne núdzová situácia. Po pár minutách som cítila príjemné teplo a za pol hodinu sa problém zlepšil. Mohla som sa aj otočiť. Tak som ešte primazala väčšiu plochu kam až som dosiahla…

Musím povedať, že som bola veľmi prekvapená, akou rýchlosťou mi Medistik zabral.  Večer ma manžel namazal ešte raz a druhý deň už som bola  v pohode, ale ešte opatrná…

Dnes máme Medistik vyskúšaný na viacero problémov – radi lezieme po kopcoch a tak ho nosíme so sebou . Jednoznačne je najobľúbenejší zo všetkých mazadiel, ktoré sme kedy vyskúšali.

Balenie je bezkonkurenčné, ale hlavné je, že pomáha.

M. P.

Objednat

Mala som veľké problemy s chrbticou a žiadne lieky nepomáhali. Skúsila som a oplatilo sa! Veľmi sa oplatilo.

S produktom Medistik Dual, som veľmi spokojná. Prvý krát, keď som dostala sprostredkovane tip na tento produkt....priznám sa, neverila som. Brala som to tak, že opäť niečo, čo ani nezaberie...Mala som veľké  problémy s chrbticou, absolvovala MR, vyše roka som mala bolesti pod ľavou lopatkou, primárne bol problém v krčnej chrbtici... žiadne lieky nepomáhali. Skúsila som a oplatilo sa! Veľmi sa oplatilo.

Oslovila ma už aj samotná aplikácia, nie je to masť... a šikovným tvarom sa dá dostať aj na miesta, kam sa tažko dostáva (keď nemáte niekoho, kto by vám boľavé miesto  natrel), tak som sa veľmi dobre dostala aj pod ľavú lopatku, krčnú chrbticu a rovnako aj krížovu časť a nebola som vôbec mastná.

Aplikovala som viac x denne a dnes používam uz 5. balenie, nosím ho denno denne v kabelke. V prípade migrény si potieram čelo, spánky, krk, až k vlasom.

Mala som problém so zubom, tak som si Medistik aplikovala na spánkovú kosť zvonka, zápal mi povolil. Mám velmi citlivú pokožku, krémy od bolesti mi spôsobovali alergiu, Medistik vôbec... Som v 7 mesiaci tehotenstva, čakám druhé dieťa a prvý pôrod som mala cisárskym rezom... pod rezom mam zrasty, ktoré ma ťahali, a kým  som ešte nebola tehotná, jazvu som si natierala a povolilo mi to.

Som veľmi rada, že som mohla spoznať tento produkt, už som ho doporučila veľmi veľa známym a všetci si len pochvaľovali, jeho využitie je vynikajúce!

Prajem,  aby pomáhal stále viac tým, ktorých  niečo trápi.

Pekný  deň.

Veronika Loffler

Objednat

Trpím na bolesti hlavy a krčnej chrbtice a už som vyskúšala kdečo

Dlhé roky pracujem v účtovnickej firme, takže sú obdobia, keď hlavu od počítača prakticky nezdvihnem. Analgetiká mi zaberú, ale aby som to brala každý mesiac, to sa mi nechcelo. Medistik som vyzkúšala po prvý krát na nejakom veľtrhu – bylo to zadarmo, tak prečo nie. Práve ma začínala bolieť hlava. Kupodivu asi za hodinku, ani nie, som si uvedomila, že som OK a vďaka tomu som tam vydržala celý deň. Tak som si kúpila ten nejsľubnejší Medistik- tuhú tyčinku. Hovorila som si, že to keď tak vypoužívam na manžela, ktorý občas fňuká že ho bolí chrbát. Dopadlo to tak, že o ten svoj Medistik se nedelím a manžel dostal ďaľší. Môžem iba doporučiť, hlavu a krčnú chrbticu mi pomáha Medistik krásne uvolniť a manžel je tiež spokojný.

Blanka H.

 

Objednať

Rehabilitácie po operácii

Pracujem na rehabilitačnom oddelení a denne ošetrujem a cvičím s pacientami, ktorý majú rôzne obtiaže pohybového aparátu. Veľmi sa mi osvedčil Medistik ICE, ktorý doporučujem v prípade, že sa jedná o akútne, alebo chronické svalové či väzivové bolesti. Bolesť vyvolaná zápalovým, či pooperačným stavom alebo "len" algického pôvodu z preťaženia je po aplikácii prípravku oveľa lepšie znášana, vďaka intenzívnemu chladivému alebo hrejivému efektu. Medistik ICE mi vyhovuje aj preto, že rýchlo zasychá a nebráni následnému použitiu kineziotejpov.

Daniel Ž.

Objednať

Som športový typ a hneď tak ma niečo nebolí

V lete jazdíme s kamarátmi na bicykloch do kopcov a v zime s partou pravidelne na lyže. Máme už svoje miesto kam sa vraciame. Cez deň si zajazdíme a večer si dáme pri krbe dobré vínko. Prvé dni sú OK, ale potom je záťaž na nohách predsa len poznať. Medistik poznám už dlhšiu dobu, vozím ho zo sebou na bicykle, kde mne aj mojim kamarátom pár krát pomohol, keď prišla krízovka. Na lyžiach mi pomáha odbúrať jednostrannú svalovu únavu a dostať sa do kondície na druhý deň. Uvoľňuje aj kŕče. Na noc (nie každú) natriem stehná aj lýtka a ráno nejde poznať, že som z celej party vlastne najstarší. Pre mňa je dôležité, že im ešte dokážem ujsť. S Medistikom mám dobré skúsenosti aj pri výrone alebo narazenom kolene. Môžem ho jedine doporučiť.

Honza D.

 

Objednať

Medistik do domácej lekárničky

S Medistikom som sa stretla v čase keď som po pôrode trpela, dôsledkom oslabených brušných svalov, bolesťami chrbtice v krížovej oblasti. Často sa mi stávalo, že som sa zohla pre dcéru a už som sa nenarovnala. Zo začiatku som to riešila u neurológa, opichmi a masážmi.

Moja masérka mi vždy po masáži natrela problémove miesto nejakým “zázračným” prípravkom, prekryla miesto potravinovou fóliou a ono to vždy pomohlo. Niekedy to chladilo, niekedy hrialo, vždy to však bolo príjemné. Skúšala som rôzne zahrievacie maste už predtým, ale pokožka mi po nich zčervenala a neznesiteľne pálila. To sa s Medistikom nikdy nestalo. S ničím podobným tak účinným som sa predtým nestretla. Opýtala som sa teda masérky  o aký “zázrak” sa jedná a ona mi vysvetlila ako Medistik funguje a odkázala ma na predajňu, kde ho sama kúpila. Okamžite som si ho obstarala. Odvtedy som riešila bolesti chrbtice Medistikom a cvičením.

Pri zhadzovaní popôrodných kíl sa mi pár krát stalo, že som si “vyrobila” ukrutnú svalovicu a opäť som to riešila Medistikom. Pred spaním som si natrela celé stehná a ráno bola svalovica preč. Deň predtým som sa pritom nemohla ani postaviť zo stoličky. Nemohla som tomu veriť, pretože normálne svalovica u mňa trvá niekoľko dní. Na materskej, žena potrebuje fungovať okolo detí a domácnosti a na bolest nieje čas. Je treba ju rýchlo a účinne vyriešiť, tak ako napríklad bolesť hlavy. Stačí mi potrieť si krčnú chrbticu a spánky Medistikom a po chvíľke cítim, ako mi bolesť ustupuje. Navyše odpadá problém zo zaťažovaním tráviacej sústavy, nakoľko Medistik pôsobí priamo v mieste bolesti.

Medistik taktiež uľavuje od bolesti aj mojej staršej dcére. Má 7 rokov a často v noci trpí tzv. rastovými bolesťami nôh. Predtým sme to riešili sirupmi od bolesti, teraz stačí potrieť boľavú nožičku Medistikom a po tom, čo sa začne vstrebávať, je po bolesti.

Medistik nám tiež bol dobrým pomocníkom pri infekciách horných ciest dýchacích, kedy som dcéram namazala hrudník a chrbát Medistikom a ten im krásne uľavil pri dýchacích ťažkostiach a uvoľnil nádchu.

Po týchto skúsenostiach sme nakúpili Medistik do zásoby a darovali ho na Vianoce a k narodeninám aj našim rodičom, babičkám a dedovi. Medistik skutočne doporučujem každému. Mal by byť súčasťou každej domácej lekárničky.

Lucia K

Objednať

 


dalšie referencie...