Mala som veľké problemy s chrbticou a žiadne lieky nepomáhali. Skúsila som a oplatilo sa! Veĺmi sa oplatilo.

 

S produktom Medistik Dual, som veľmi spokojná. Prvý krát, ked som dostala sprostredkovane typ na tento produkt....priznám sa neverila som. Brala som to tak, že opat niečo, co ani nezaberie...Mala som veľké  problemy s chrbticou, absolvovala MR, vyše roka som mala bolesti pod ĺavou lopatkou, primárne bol problém v krčnej chrbtici... žiadne lieky nepomáhali. Skúsila som a oplatilo sa! Veĺmi sa oplatilo.

Oslovila ma už aj samotná aplikácia, nie je to masť... a šikovným tvarom sa dá dostať aj na miesta, kde sa tažko dostáva (ked nemate niekoho, kto by vám boĺavé miesto  natrel), tak som sa veľmi dobre dostala aj pod ľavú lopatku, krčnu chrbticu a rovnako aj krížovu časť a nebola som vôbec mastná.

Aplikovala som viac x denne a dnes používam uz 5. balenie, nosím ho denno denne v kabelke. V prípade migrény si pootieram čelo, spánky, krk, až k vlasom.

Mala som problém so zubom, tak som si Medistik aplilkovala na sánkovú kosť zvonka, zápal mi povolil. Mám velmi citlivú pokožku, krémy od bolesti mi robili alergiu, Medistik vobec... nechtiac sa mi dostal do oka a viac menej nebol žiaden problém.

Som v 7 mesiaci tehotenstva, čakám druhe dieťa a prvý pôrod som mala cisárskym rezom... pod rezom mam zrasty, ktoré ma ťahali, a kým  som ešte nebola tehotná, som si jazvu natierala a povolilo mi to. Aj teraz v tehotenstve si natieram kríže aj oblasť pod lopatkou a unavené nohy a aj spodky nôh.

Som veľmi rada, že som mohla spoznať tento produkt, už som ho odporučila veľmi veľa známym a všetci si len  pochvaľovali, jeho využitie je vynikajúce!

Prajem,  aby pomáhal stale viac tým, ktorých  niečo trápi.

Pekný  deň.

Veronika Loffler